Toyota Corolla Classic

W zakładkach „Opis” i „Parametry” znajdziesz informacje na temat każdego auta, które Cię interesuje oraz jego zdjęcia. Prezentujemy też ceny nowych aut dostępnych w Polsce i porównanie samochodów.

Zobacz nasz katalog nowych samochodów i wybierz auto dla siebie.

Mnogość modeli dostępnych na rynku i wciąż poszerzana oferta niemal każdej z marek samochodowych powodują, że nawet osoba dość dobrze orientująca się w branży motoryzacyjnej może mieć dziś problem z wyborem najlepszego auta dla siebie. Prezentując zdjęcia, dane techniczne, krótki opis, ceny nowych samochodów dostępnych w Polsce u dilerów poszczególnych marek oraz porównanie aut chcemy ułatwić Wam wybór. Nie ma przecież nic gorszego niż kupienie samochodu, który po chwili użytkowania okazuje się niewypałem.

Jeśli potrzebujesz porady, powiedz nam czego oczekujesz od auta wypełniając krótki formularz, a my postaramy się wskazać modele odpowiednie dla Twoich preferencji.Aktualny model oferowany jest od 2013 roku, a wraz z debiutem nowej Corolli w 2019 roku schodzący model będzie jeszcze sprzedawany na polskim rynku jako Corolla Classic.

Opis

Konkurentami rynkowymi tego kompaktowego sedana są m.in. Opel Astra i Renault Megane.

Toyota Corolla Classic
Toyota Corolla Classic

Parametry

MarkaToyota
ModelCorolla Classic
Wymiary zewnętrznedługość/szerokość/wysokość: 462/178/147 cm ; pojemność bagażnika 452 l
Silnikibenzynowe: 1.3 turbo (o mocy 99 KM), 1.6 turbo (132 KM); turbodiesle: 1.4 (90 KM)
Cena od (orientacyjna w zł)59 400