Volkswagen Touran

Do Waszej dyspozycji oddajemy katalog nowych samochodów dostępnych w Polsce, w którym prezentujemy na bieżąco aktualizowaną ofertę aut dostępnych w polskich salonach dilerskich wraz z ich cenami na polskim rynku, krótką charakterystyką oraz podstawowymi danymi technicznymi.

Poniżej w zakładkach „Opis” i „Parametry” znajdziesz informacje na temat auta, które Cię interesuje oraz jego zdjęcia.Volkswagen Touran to kompaktowy van, który w aktualnej III odsłonie debiutował w 2015 roku. Pojemne nadwozie pozwala zabrać na pokład 7 osób lub sporo bagażu. W drugim rzędzie znajdziemy 3  oddzielnie przesuwane fotele z funkcją łatwego składania, a w bagażniku podwójną podłogę zwiększającą możliwości transportowe auta. Wnętrze obfituje też w ogromną ilość schowków i jest na tyle szerokie, że w drugim rzędzie można zamontować obok siebie trzy foteliki dziecięce.

Opis

Zatem Volkswagen Touran to przestronny samochód rodzinny, który może być bardzo dobrze wyposażony zarówno pod kątem komfortu jak i bezpieczeństwa. Zewnętrzne wymiary pozwalają też na bezproblemowe manewrowanie w mieście.

Główni konkurenci to: Citroen C4 Spacetourer, Ford C-Max, Opel Zafira, Renault Scenic.

Volkswagen Touran
Volkswagen Touran

Parametry

MarkaVolkswagen
ModelTouran
Wymiary zewnętrznedługość/szerokość/wysokość: 453/183/167 cm ; pojemność bagażnika min/max 834/1980 l
Silnikibenzynowe: 1.5 turbo (o mocy 150 KM); turbodiesle: 1.6 TDI (115 KM), 2.0 TDI (150 lub 190 KM)
Cena od (orientacyjna w zł)89 000