Porównanie wybranych modeli samochodów.

Ta strona umożliwia porównanie wybranych modeli nowych samochodów dostępnych w polskich salonach.

Wybierz auta, które Cię interesują i porównaj ich parametry, opisy i ceny. Aby dodać samochód do porównania, znajdź go na poniższej liście lub z poziomu katalogu dodaj poprzez kliknięcie przy danym modelu linku „Porównaj nowe samochody dostępne w Polsce”.

Porównanie aut, które Cię wstępnie interesują pod kątem najważniejszych dla Ciebie parametrów pomoże uniknąć rozczarowania po zakupie.

Mnogość modeli dostępnych na rynku i wciąż poszerzana oferta niemal każdej z marek samochodowych powodują, że nawet osoba dość dobrze orientująca się w branży motoryzacyjnej może mieć dziś problem z wyborem najlepszego auta dla siebie. Prezentując zdjęcia, dane techniczne i ceny nowych samochodów dostępnych w Polsce u dilerów poszczególnych marek chcemy ułatwić Wam wybór. Nie ma przecież nic gorszego niż kupienie samochodu, który po chwili użytkowania okazuje się niewypałem.

Jeśli potrzebujesz porady, powiedz nam czego oczekujesz od auta wypełniając krótki formularz, a my postaramy się wskazać modele odpowiednie dla Twoich preferencji.

Wybierz z rozwijanego menu poniżej kolejne modele aut, które chcesz porównać. W porównywarce samochodów zobaczysz główne ich parametry oraz ceny. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów, znajdziesz je w naszym katalogu nowych samochodów dostępnych w Polsce.

Toyota Aygo
Toyota Aygo to najmniejsze auto japońskiego producenta. W aktualnej wersji dostępna jest na rynku od 2014 roku. Poprzednia wersja produkowana była w latach 2005-2014, ale nie cieszyła się takim uznaniem i nie wyglądała tak dobrze jak obecna. Auto przeszło w 2018 roku lifitng przy okazji którego zmieniono nieco przód i tylne lampy, co nadało Aygo większej wyrazistości, oraz poprawiono komfort m.in. dzięki lepszemu zawieszeniu i wyciszeniu wnętrza.

Parametry

Marka Toyota
Model Aygo
Wymiary zewnętrzne długość/szerokość/wysokość: 347/162/146 cm ; pojemność bagażnika min/max 168/780 l
Silniki benzynowe: 1.0 (o mocy 72 KM)
Cena od (orientacyjna w zł) 37 000