Porównanie wybranych modeli samochodów.

Ta strona umożliwia porównanie wybranych modeli nowych samochodów dostępnych w polskich salonach.

Wybierz auta, które Cię interesują i porównaj ich parametry, opisy i ceny. Aby dodać samochód do porównania, znajdź go na poniższej liście lub z poziomu katalogu dodaj poprzez kliknięcie przy danym modelu linku „Porównaj nowe samochody dostępne w Polsce”.

Porównanie aut, które Cię wstępnie interesują pod kątem najważniejszych dla Ciebie parametrów pomoże uniknąć rozczarowania po zakupie.

Mnogość modeli dostępnych na rynku i wciąż poszerzana oferta niemal każdej z marek samochodowych powodują, że nawet osoba dość dobrze orientująca się w branży motoryzacyjnej może mieć dziś problem z wyborem najlepszego auta dla siebie. Prezentując zdjęcia, dane techniczne i ceny nowych samochodów dostępnych w Polsce u dilerów poszczególnych marek chcemy ułatwić Wam wybór. Nie ma przecież nic gorszego niż kupienie samochodu, który po chwili użytkowania okazuje się niewypałem.

Jeśli potrzebujesz porady, powiedz nam czego oczekujesz od auta wypełniając krótki formularz, a my postaramy się wskazać modele odpowiednie dla Twoich preferencji.

Wybierz z rozwijanego menu poniżej kolejne modele aut, które chcesz porównać. W porównywarce samochodów zobaczysz główne ich parametry oraz ceny. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów, znajdziesz je w naszym katalogu nowych samochodów dostępnych w Polsce.

Volkswagen up! / e-up!
Najmniejszy w gamie niemieckiego producenta Volkswagen UP! to miejski maluch obecny w salonach od 2011 roku. W 2016 roku samochód przeszedł lifting, a w 2018 roku gamę uzupełniła wersja GTI za 115-konnym silnikiem benzynowym.

Parametry

Marka Volkswagen
Model up!
Wymiary zewnętrzne długość/szerokość/wysokość: 360-363/164-165/148-150 cm ; pojemność bagażnika min/max 250-251/923-959 l
Silniki benzynowe:1.0 (o mocy 60 lub 75 KM), 1.0 turbo (90 lub 115 KM); elektryczny (VW e-up!) 82 KM
Cena od (orientacyjna w zł) 38 900 (101 790 elektryczny e-up!)