Porównanie wybranych modeli samochodów.

Ta strona umożliwia porównanie wybranych modeli nowych samochodów dostępnych w polskich salonach.

Wybierz auta, które Cię interesują i porównaj ich parametry, opisy i ceny. Aby dodać samochód do porównania, znajdź go na poniższej liście lub z poziomu katalogu dodaj poprzez kliknięcie przy danym modelu linku „Porównaj nowe samochody dostępne w Polsce”.

Porównanie aut, które Cię wstępnie interesują pod kątem najważniejszych dla Ciebie parametrów pomoże uniknąć rozczarowania po zakupie.

Mnogość modeli dostępnych na rynku i wciąż poszerzana oferta niemal każdej z marek samochodowych powodują, że nawet osoba dość dobrze orientująca się w branży motoryzacyjnej może mieć dziś problem z wyborem najlepszego auta dla siebie. Prezentując zdjęcia, dane techniczne i ceny nowych samochodów dostępnych w Polsce u dilerów poszczególnych marek chcemy ułatwić Wam wybór. Nie ma przecież nic gorszego niż kupienie samochodu, który po chwili użytkowania okazuje się niewypałem.

Jeśli potrzebujesz porady, powiedz nam czego oczekujesz od auta wypełniając krótki formularz, a my postaramy się wskazać modele odpowiednie dla Twoich preferencji.

Wybierz z rozwijanego menu poniżej kolejne modele aut, które chcesz porównać. W porównywarce samochodów zobaczysz główne ich parametry oraz ceny. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów, znajdziesz je w naszym katalogu nowych samochodów dostępnych w Polsce.

Citroen C4 SpaceTourer i Grand C4 SpaceTourer
C4 SpaceTourer obecny jest na rynku od 2013 roku najpierw jako C4 Picasso, a od 2018 pod nową nazwą i po niewielkich zmianach.

Parametry

Marka Citroen
Model C4 SpaceTourer / Grand C4 SpaceTourer
Wymiary zewnętrzne długość/szerokość/wysokość: 443-460/183/161-164 cm ; pojemność bagażnika min/max 537-645(Grand)
Silniki benzynowe turbo: 1.2 Puretech (131 KM); turbodiesle: 1.5 BlueHDi (131 KM), 2.0 BlueHDi (Grand o mocy 163 KM)
Cena od (orientacyjna w zł) 78 000