Porównanie wybranych modeli samochodów.

Ta strona umożliwia porównanie wybranych modeli nowych samochodów dostępnych w polskich salonach.

Wybierz auta, które Cię interesują i porównaj ich parametry, opisy i ceny. Aby dodać samochód do porównania, znajdź go na poniższej liście lub z poziomu katalogu dodaj poprzez kliknięcie przy danym modelu linku „Porównaj nowe samochody dostępne w Polsce”.

Porównanie aut, które Cię wstępnie interesują pod kątem najważniejszych dla Ciebie parametrów pomoże uniknąć rozczarowania po zakupie.

Mnogość modeli dostępnych na rynku i wciąż poszerzana oferta niemal każdej z marek samochodowych powodują, że nawet osoba dość dobrze orientująca się w branży motoryzacyjnej może mieć dziś problem z wyborem najlepszego auta dla siebie. Prezentując zdjęcia, dane techniczne i ceny nowych samochodów dostępnych w Polsce u dilerów poszczególnych marek chcemy ułatwić Wam wybór. Nie ma przecież nic gorszego niż kupienie samochodu, który po chwili użytkowania okazuje się niewypałem.

Jeśli potrzebujesz porady, powiedz nam czego oczekujesz od auta wypełniając krótki formularz, a my postaramy się wskazać modele odpowiednie dla Twoich preferencji.

Wybierz z rozwijanego menu poniżej kolejne modele aut, które chcesz porównać. W porównywarce samochodów zobaczysz główne ich parametry oraz ceny. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów, znajdziesz je w naszym katalogu nowych samochodów dostępnych w Polsce.

Ford Galaxy
Ford Galaxy to duży SUV dostępny na rynku od 2015 roku. To już czwarta generacja tego modelu, stylistycznie najbardziej udana. To auto będzie świetnym wyborem dla dużej rodziny i choć stylem ustępuje mniejszemu S-Maxowi, to w środku oferuje jeszcze więcej miejsca i pozwala na naprawdę komfortową podróż nawet 7 dorosłym osobom.

Parametry

Marka Ford
Model Galaxy
Wymiary zewnętrzne długość/szerokość/wysokość: 485/192/175 cm ; pojemność bagażnika min/max 700/2339 l
Silniki Benzynowe: turbo 1.5 EcoBoost (o mocy 160 KM), 2.0 EcoBoost (240 KM); turbodiesle 2.0 TDCi (120, 150 , 180 i 210 KM)
Cena od (orientacyjna w zł) 126 000