Porównanie wybranych modeli samochodów.

Ta strona umożliwia porównanie wybranych modeli nowych samochodów dostępnych w polskich salonach.

Wybierz auta, które Cię interesują i porównaj ich parametry, opisy i ceny. Aby dodać samochód do porównania, znajdź go na poniższej liście lub z poziomu katalogu dodaj poprzez kliknięcie przy danym modelu linku „Porównaj nowe samochody dostępne w Polsce”.

Porównanie aut, które Cię wstępnie interesują pod kątem najważniejszych dla Ciebie parametrów pomoże uniknąć rozczarowania po zakupie.

Mnogość modeli dostępnych na rynku i wciąż poszerzana oferta niemal każdej z marek samochodowych powodują, że nawet osoba dość dobrze orientująca się w branży motoryzacyjnej może mieć dziś problem z wyborem najlepszego auta dla siebie. Prezentując zdjęcia, dane techniczne i ceny nowych samochodów dostępnych w Polsce u dilerów poszczególnych marek chcemy ułatwić Wam wybór. Nie ma przecież nic gorszego niż kupienie samochodu, który po chwili użytkowania okazuje się niewypałem.

Jeśli potrzebujesz porady, powiedz nam czego oczekujesz od auta wypełniając krótki formularz, a my postaramy się wskazać modele odpowiednie dla Twoich preferencji.

Wybierz z rozwijanego menu poniżej kolejne modele aut, które chcesz porównać. W porównywarce samochodów zobaczysz główne ich parametry oraz ceny. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów, znajdziesz je w naszym katalogu nowych samochodów dostępnych w Polsce.

Toyota GR Supra
Piąta generacja kultowego modelu debiutuje na rynku w 2019 roku pod nazwą Toyota GR Supra. GR to skrót od Gazoo Racing czyli wyczynowego działu Toyoty. Tym skrótem będą też wkrótce oznaczane inne modele japońskiego producenta. Kompaktowe nadwozie coupe z długą maską, kilkoma mocniejszymi przetłoczeniami i dwoma garbami na dachu, z pewnością wyróżnia nową Toyotę "z tłumu" i jasno sugeruje, że mamy do czynienia z mocnym autem. Najważniejsze wyróżniki Supry czyli 6-cylindorwy silnik i tylny napęd zostają również zachowane w najnowszym wcieleniu. Główni rywale rynkowi to: Nissan 370Z, Jaguar F-Type, Porsche Cayman.

Parametry

Marka Toyota
Model GR Supra
Wymiary zewnętrzne długość/szerokość/wysokość: 437,9/185,4/129,2 cm ; masa całkowita bez kierowcy 1495 kg
Silniki benzynowe 3.0 R6 z turbiną typu twin-scroll (o mocy 340 KM i 500 Nm momentu obrotowego)
Cena od (orientacyjna w zł) 316 000 zł za wersję najlepiej wyposażoną