Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Operon Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (02-729), Ulica: Rolna 165/1, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000695607, posługująca się nr NIP: 5213794736, REGON: 368315572, zwana dalej Administratorem.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania/przedstawienia oferty, dokonania sprzedaży i przygotowania dokumentów sprzedaży oraz dostarczenia zamówionego towaru, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą dostawcy usług IT, firmy przetwarzające płatności, firmy kurierskie oraz podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu umowy lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa, w szczególności obowiązku przechowywania dokumentów księgowych dotyczących umowy sprzedaży, oraz przepisów o automatycznej wymianie informacji podatkowych z innymi państwami.

7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Wszelkie wnioski dotyczące powyższych praw prosimy kierować na adres email: info@carauto.pl

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i jest niezbędne do przedstawienia oferty oraz przygotowania dokumentów sprzedaży i wysyłki zamówionego towaru.

10) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Nasz Serwis używa technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach Serwisu. Technologię tę wykorzystują również nasi Partnerzy. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Pana/Pani komputerze, prosimy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.