8. Sportowe

W zakładkach „Opis” i „Parametry” znajdziesz informacje na temat każdego auta, które Cię interesuje oraz jego zdjęcia. Prezentujemy też ceny nowych aut dostępnych w Polsce.

Zobacz nasz katalog nowych samochodów i wybierz auto dla siebie.

Mnogość modeli dostępnych na rynku i wciąż poszerzana oferta niemal każdej z marek samochodowych powodują, że nawet osoba dość dobrze orientująca się w branży motoryzacyjnej może mieć dziś problem z wyborem najlepszego auta dla siebie. Prezentując zdjęcia, dane techniczne, krótki opis i ceny nowych samochodów dostępnych w Polsce u dilerów poszczególnych marek, chcemy ułatwić Wam wybór. Nie ma przecież nic gorszego niż kupienie samochodu, który po chwili użytkowania okazuje się niewypałem.

Jeśli potrzebujesz porady, powiedz nam czego oczekujesz od auta wypełniając krótki formularz, a my postaramy się wskazać modele odpowiednie dla Twoich preferencji.W tym segmencie zakupami rządzą emocje i choć niektóre samochody sportowe w miejskim korku wyglądają groteskowo i aż prosi się je przegonić po torze, to inne są sportowo stylizowanymi samochodami na co dzień i do miasta pasują jak ulał. W dwudrzwiowym sportowym nadwoziu nie ma zbyt wiele codziennej użytkowej praktyczności, ale dobrze gdy jest magia którą można mieć już za stosunkowo niewielkie pieniądze jak w przypadku Toyoty GT86. Może też kosztować fortunę jak w przypadku superaut pokroju Lamborghini, w których płacimy za technologię i osiągi z najwyższej półki.

Segmenty aut