9. Elektryczne

W zakładkach „Opis” i „Parametry” znajdziesz informacje na temat każdego auta, które Cię interesuje oraz jego zdjęcia. Prezentujemy też ceny nowych aut dostępnych w Polsce i porównanie samochodów.

Zobacz nasz katalog nowych samochodów i wybierz auto dla siebie.

Mnogość modeli dostępnych na rynku i wciąż poszerzana oferta niemal każdej z marek samochodowych powodują, że nawet osoba dość dobrze orientująca się w branży motoryzacyjnej może mieć dziś problem z wyborem najlepszego auta dla siebie. Prezentując zdjęcia, dane techniczne, krótki opis, ceny nowych samochodów dostępnych w Polsce u dilerów poszczególnych marek oraz porównanie aut chcemy ułatwić Wam wybór. Nie ma przecież nic gorszego niż kupienie samochodu, który po chwili użytkowania okazuje się niewypałem.

Jeśli potrzebujesz porady, powiedz nam czego oczekujesz od auta wypełniając krótki formularz, a my postaramy się wskazać modele odpowiednie dla Twoich preferencji.Elektromobilność to słowo roku 2019. Auta elektryczne to właściwie nie segment tylko coraz bardziej popularny rodzaj napędu, ale ponieważ samochody całkowicie elektryczne to wciąż jednak nowość, wyodrębniliśmy je jako oddzielną kategorię. Nie ma tu hybryd, ponieważ traktujemy jako jedną z wersji silnikowych dostępnych dla danego modelu. Samochody elektryczne to przyszłość motoryzacji i jeśli uda się pokonać barierę zasięgu/pojemności baterii to będziemy mogli cieszyć się na naszych drogach większą ilością aut w rodzaju Tesli.

Dzisiaj „elektryki” doskonale sprawdzają się w mieście jeśli mamy gdzie ładować auto w nocy w domu lub w dzień podczas pracy. Rosnąca sieć stacji ładowania przy trasach szybkiego ruchu sprawia, że w Polsce również można coraz swobodniej nimi podróżować na dalsze dystanse. Auta elektryczne wciąż nie dają jednak takiej swobody jak spalinowe.

Zobacz też informację o rządowym programie dopłat do samochodów elektrycznych.

Segmenty aut