Porównanie wybranych modeli samochodów.

Ta strona umożliwia porównanie wybranych modeli nowych samochodów dostępnych w polskich salonach.

Wybierz auta, które Cię interesują i porównaj ich parametry, opisy i ceny. Aby dodać samochód do porównania, znajdź go na poniższej liście lub z poziomu katalogu dodaj poprzez kliknięcie przy danym modelu linku „Porównaj nowe samochody dostępne w Polsce”.

Porównanie aut, które Cię wstępnie interesują pod kątem najważniejszych dla Ciebie parametrów pomoże uniknąć rozczarowania po zakupie.

Mnogość modeli dostępnych na rynku i wciąż poszerzana oferta niemal każdej z marek samochodowych powodują, że nawet osoba dość dobrze orientująca się w branży motoryzacyjnej może mieć dziś problem z wyborem najlepszego auta dla siebie. Prezentując zdjęcia, dane techniczne i ceny nowych samochodów dostępnych w Polsce u dilerów poszczególnych marek chcemy ułatwić Wam wybór. Nie ma przecież nic gorszego niż kupienie samochodu, który po chwili użytkowania okazuje się niewypałem.

Jeśli potrzebujesz porady, powiedz nam czego oczekujesz od auta wypełniając krótki formularz, a my postaramy się wskazać modele odpowiednie dla Twoich preferencji.

Wybierz z rozwijanego menu poniżej kolejne modele aut, które chcesz porównać. W porównywarce samochodów zobaczysz główne ich parametry oraz ceny. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów, znajdziesz je w naszym katalogu nowych samochodów dostępnych w Polsce.

Volkswagen Tiguan / Tiguan Allspace
Volkswagen Tiguan to kompaktowy SUV, który debiutował w 2016 roku. Rok później dołączyła do niego wersja przedłużona o nazwie Allspace, która może zabrać na pokład 7 osób.

Parametry

Marka Volkswagen
Model Tiguan
Wymiary zewnętrzne długość/szerokość/wysokość: 449 (470 Allspace)/184/165 (167 Allspace) cm ; pojemność bagażnika min/max 615 l (760 l Allspace)/1655 l (1920 l Allspace)
Silniki benzynowe:1.5 turbo (o mocy 130 lub 150 KM), 2.0 turbo (190 lub 230 KM); turbodiesle: 2.0 TDI (150, 190 lub 240 KM)
Cena od (orientacyjna w zł) 102 000 (121 000 wersja Allspace)