Pojemność bagażnika bez składania siedzeń według producentów, bez vanów. Marki mierzą bagażnik według różnych norm, więc niewielkie różnice między modelami różnych marek nie przesądzają, który jest większy.
Na pierwszym miejscu jest Tesla Model Y w wersji Napęd na tylne koła: 835 l (maks. 2004 l). W rankingu jest 141 modeli, a porównujemy pojemność bagażnika bez składania siedzeń w wersji z największym bagażnikiem (bez vanów).
| Miejsce | Model | Wersja | Bagażnik | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Tesla Model Y | Napęd na tylne koła | 835 l (maks. 2004 l) | 189 990 zł |
| 2. | Porsche Cayenne | Cayenne Electric | 781 l (maks. 1588 l) | 446 000 zł |
| 3. | BMW X7 | X7 xDrive40i | 750 l (maks. 2120 l) | 525 000 zł |
| 4. | Audi Q9 | TDI quattro 220 kW tiptronic | 700 l (maks. 2308 l) | 533 900 zł |
| 5. | Volvo EX90 | EX90 Single Motor | 697 l (maks. 2135 l) | 374 399 zł |
| 6. | Audi Q7 | TDI quattro 180 kW tiptronic | 670 l (maks. 2075 l) | 393 400 zł |
| 7. | BMW X5 | X5 40d xDrive | 655 l (maks. 1850 l) | 425 000 zł |
| 8. | Mercedes-Benz GLE Coupé | GLE 350 d 4MATIC | 655 l | od 449 000 zł |
| 9. | Volvo XC90 | XC90 B5 AWD Mild hybrid | 653 l (maks. 1950 l) | 339 900 zł |
| 10. | BMW iX5 | iX5 60 xDrive | 650 l (maks. 1850 l) | 435 000 zł |
| 11. | Mercedes-Benz EQS SUV | EQS 450 4MATIC | 645 l | od 573 800 zł |
| 12. | Mercedes-Benz Klasa G Off-roader | AMG G 63 | 640 l (maks. 2010 l) | od 681 300 zł |
| 13. | Mercedes-Benz GLE | GLE 350 d 4MATIC | 630 l | od 419 000 zł |
| 14. | Mercedes-Benz GLC | GLC 200 d 4MATIC | 620 l | od 250 500 zł |
| 15. | DS N°8 | FWD Pallas | 620 l (maks. 1873 l) | 251 000 zł |
| 16. | Mercedes-Benz Klasa E Kombi | E 220 d | 615 l | od 288 400 zł |
| 17. | Mercedes-Benz EQS Limuzyna | EQS 450+ | 610 l | od 499 900 zł |
| 18. | Mercedes-AMG GT SUV | AMG GT 53 | 607 l | od 499 000 zł |
| 19. | Audi Q8 | TDI quattro 210 kW tiptronic | 604 l (maks. 1751 l) | 427 200 zł |
| 20. | Audi SQ8 | TFSI 373 kW tiptronic | 604 l (maks. 1751 l) | 585 600 zł |
Pierwsze 20 miejsc. Jeden model to jedno miejsce (wersja z najlepszym wynikiem), przy remisie wyżej tańsza wersja. Bez modeli niesprzedawanych w Polsce jako nowe i bez aut poprzedniej generacji z zapasów dealerów. Dane techniczne według producentów (WLTP), ceny katalogowe brutto z cenników producentów, stan na 3 listopada 2026 r. Ranking zmienia się razem z comiesięcznym odświeżeniem katalogu.
Inne rankingi
- Samochody elektryczne z największym zasięgiem
- Najszybciej ładujące się samochody elektryczne
- Hybrydy plug-in z największym zasięgiem na prądzie
- Najszybsze samochody: przyspieszenie 0–100 km/h
- Najmocniejsze samochody
- Najtańsze samochody premium
- Najtańsze elektryczne samochody premium
- Najoszczędniejsze samochody spalinowe i hybrydowe
- Samochody z największym uciągiem
- Hybrydy plug-in z limitem 150 000 zł w firmie